Zvířátka

Kozlíci v papouščí zoo

20. března 2016 v 14:36 | Ennie
Včera jsem s kamarádkou navštívila papouščí zoo a měli tam i dva kozlíky, tak Vám dnes přináším jejich fotky a papoušci snad v brzské době budou taky ;).

Bella

1. června 2015 v 20:32 | Ennie
Tak nějak jsem po neděli slíbila aktivitu na blogu o skupině Boys Like Girls a říkala jsem si, že když dneska jsem v takovém stavu, že se mi nic ale nic nechce akčního dělat, tak proč nezačít, tak trošku s aktivitou i na ostatních...tak jsem tu a přináším pár fotek mého psa. Takže pokud tohohle psa někde potkáte a bude s ním nějaká trhlá holka, tak jsem to nejspíš já! Tak doufám, že se fotky aspoň trošku budou líbit. Já jsem na ně celkem pyšná, protože vyfotit tu naši neposedu je vážně umění! Třeba se mi někdy povedou ještě lepší snímky! Jentak mimochodem velmi nerada se fotí. Když si náhodou lehne a vidí, že se k ní s tou malinkou černou věcičkou blížím, tak se hned otočí (při nejlepším, někdy radši hned odejde :D).

První dvě fotky jsem hodila i na deviantArt, protože přeci jen tam jsou ty fotky v lepší kvalitě :D.

Nezvyklý shoot s Mickou

14. března 2015 v 21:27 | Ennie
Tak jednou koukám zase na Micku přes žaluzie a co mě nenapadne... :D

Kozy a motýli

28. února 2015 v 18:32 | Ennie
Konečně trochu změna :D.

Micka

16. září 2014 v 11:26 | Ennie
Tuhle jsem měla náladu fotit a Micka měla tak náladu. Když ona je tak mazlivá a přítulná :). Jsem fakt ráda, že se fotoaparátu nebojí. Narozdíl od ní totiž můj pes (Bella) před fotoaparátem zdrhá :D. Né, že by Micka seděla v klidu, ale aspoň neutíká 50m ode mě :D. Na fotky jsem celkem pyšná, sice ještě mám, co zdokonalovat, ale... :)

První tři fotky jsem hodila zase i na dA, takže kdyby měl někdo zájem vidět ve větším, tak klik na fotku ;).


Zoo Jihlava

17. listopadu 2010 v 16:58 | Ennie
vmujblogv - můj druhý blog, zatím sem dám pár starých fotek + nějakou grafiku s tímto podpisem :P...
5
 
 

Reklama