Tapety

Vltavské tapety

29. června 2014 v 20:03 | Ennie
Tak tentokrát tu mám zase pár tapet na mobil v rozlišení 240x320. Poprvé s přírodními motivy :D. A je to z fotek, co jsem nafotila "na vodě" (na sjíždění Vltavy, akorát zrovna když jsme opustili Vltavu ;D).


První dvě jsou květiny na zámku v Českých Budějovicích. Nevím, jak se Vám, kde zobrazují (jiné nastavení jasu, barev a nejen nastavení, prostě záleží i na přístroji :D). Když jsem tu první květinu viděla v mobilu, tak jsem se trošku zhrozila :D. Tady ji mám takovou bledou (krásně bledou) a v mobilu je hoooodně sytá :D. Tak jsem udělala tu druhou, abych se na mobilu trošku přiblížila tomu, co jsem chtěla a už je to podobnější tomu, co vidím na prvním kousku :D. Jak to vidíte vy? Sytě červené? Nebo takové bledší...Najednou se mi více začaly líbit, tak jak je vidím v mobilu :D.

Zbytek se mi nějak na notebooku nezdál, ale říkala jsem si, že by to v mobilu mohlo vypadat dobře, tak jsem to nechala...dnes jsem to konečně vyzkoušela a líbí se mi to! Hlavně ta cesta. Zbytek je focen u kempu Vltavan.
PS: Titulku si nevšímejte, ten co jsem chtěla použít už bohužel nešel... :/

Nina Dobrev

7. srpna 2013 v 22:12 | Ennie
Nina má hodně nádherných fotek, proto dělám dost avatarů s ní. No a řekla jsem si, že by to chtělo změnu. Zatím jen dvě, ale mám jich ještě pár (asi pět) rozdělaných...postupně přidám...

The Wanted

7. srpna 2013 v 20:36 | Ennie
Bohužel zatím mám jen s Maxem, se všemi musím dodělat a ještě Siva mám rozdělanýho a další s Maxem :D. Tyhle mám hotový už dlouho...jenže chvili nešly ukládat z blogu obrázky, tak mě přišlo zbytečný je sem dávat a pak jsem nějak neměla náladu ani čas...

Max

Papa Roach

18. dubna 2013 v 19:17 | Ennie
Tak zase jednou grafika rovnou z výroby :D. Jak jsem se dostala k výrobě? Lehce, zrovna jsem poslouchala PR a ...konec asi všem dojde ;-). Jelikož jsou dělaný v programě, v kt. nejde rovnou ukládat v PNG, tak je tu máte jak v JPG tak i PNG. (Možná si říkáte, že je to u tapet na mobil jedno...ale JPG se u někt. mobilů zobrazí ve fotografiích a PNG v obrázcích...)

JPG

Chris Zylka

7. dubna 2013 v 16:06 | Ennie

Pablo Alboran

7. dubna 2013 v 16:05 | Ennie

Avril Lavigne

7. dubna 2013 v 15:31 | Ennie
Á další tapeta :D. Tuhle jsem našla úžasnou fotku Avril a dnes se hodila :-). Už jsem měla všeho dost a nic se mi nechtělo dělat...a tak jsem šla tvořit něco do svých grafických prográmků. Jako první jsem udělala tuto tapetu a pak ještě avatar s Avril, ale ten přidám někdy jindy ;).

Daniel Gillies <Elijah z TVD>

1. dubna 2013 v 20:50 | Ennie
Tak tuhle tapetu někdy možná použiji. Je skvělý :D. No myslím, že s ním ještě nějaká ta tapeta přibyde :D. Má skvělý fotky...Dnes mám tvořivou náladu, proto už jdu raději do vany :D. Tu grafiku, co jsem dnes stvořila - přidám později (možná :D).

Selena Gomez

1. dubna 2013 v 20:46 | Ennie
Tak to je ta z těch, které nepoužiji :D. Né, že bych Sel neměla ráda...ale zas tak moc ji ráda nemám ;). Třeba ji někdo využije :-).

Michael Landes

31. března 2013 v 14:57 | Ennie
Založila jsem novou rubriku a s ní tu jsou první tapety na mobil :-). Jsou velký 240x320. Kdybyste chtěli nějaký jiný rozměr (samozřejmě i s nějakou jinou celebritou, psíkem....), tak musíte napsat ;). Já budu dělat přednostně tyto rozměry ikdyž je třeba nevyužiju (např. s Miley Cyrus :D). Můj favorit je ten první - s béžovým/světlým písmem (čas,datum) vypadá náhodou dobře :D.

 
 

Reklama