Fotogalerie

Ohňostroje

1. února 2017 v 23:47 | Ennie
V roce 2015 jsem přidávala můj první ohňostroj focený zrcadlovkou, loni na Vánoce jsem dostala nový objektiv a s ním jsou tedy další "první" fotky ohňostroje. Na ten z ledna 2015 se můžete podívat zde. Letošní jsem měla trochu ztížený tím, že se mi každou chvíli měla vybít zrcadlovka, takže jsem fotila jen do JPEGu, aby baterka vydržela, co nejdéle. A taky asi letos byla větší zima - fuj, ještě teď cítím, jak mám zmrzlé prsty.

Sněhulák

11. ledna 2017 v 20:49 | Ennie
V rámci jednoho volitelného předmětu (Digitální fotografie) jsem měla za úkol vyfotit nějaký produkt - amatérsky, profesionálně například na stránky e-shopu - takže bílé pozadí a nějak emotivně. Emotivní fotky vznikly nakonec dvě. Bavilo mě to! Měla jsem i jiný nápad(y). Ale nakonec jsem skončila u pěny z Avonu. Jako emotivní mě ještě napadlo, že bych mohla nějak udělat z té pěny jen sníh a komečky a sněhuláka "postavit" na to. Nakonec si sněhuláček ale dopřál koupel s pořádnou dávkou pěny :).


Oheň

19. února 2016 v 19:24 | Ennie
Tyhle fotky jsou hodně staré, moje první experimenty s ohňem a zrcadlovkou. No hodně staré...přesně řečeno jsou z velkých prázdnin předloňského roku. Aneb když jsme s bráchou opékali…pohodový večer bez rodičů! :D

Barevné cákance a koleje

8. února 2016 v 21:30 | Ennie
Dnes jsem byla s mamkou v Třebíči a byly jsme se projít. Na železničním mostě byly v jedné části cákance a já jsem část z nich vyfotila. Ta fotka se mi fakt líbí. Dále jsou koleje.Vánoční II.

31. prosince 2015 v 13:28 | Ennie
Jedna ze stromečku, řekla jsem si, že musím mít taky jednu vánoční :D :D. I na to, že se na té fotce několikrát vyskytuji se mi moc líbí :).


Vánoční fotky

27. prosince 2015 v 23:24 | Ennie
Jsem vážně ráda, že se mi podařilo zveřejnit pár prvních vánočních fotek. V rozepsaných mi z loňska ležel článek, kde byla jen jedna věta - ani fotku jsem nezvládla přidat. Tentokrát zveřejňuji pár letošních fotek a doufám, že se mi podaří zveřejnit i zbytek a těch pár z loňska :D. Vlastně ta druhá fotka je z loňska ;). Přidávala jsem ji do jednoho článku na mém druhém blogu.

Světla v dešti

5. srpna 2015 v 15:38 | Ennie
Čas od času se pro focení úplně nadchnu :D. A "hry se světly" jsou moje.

Štědrý den 2013 (a zima 2013)

30. ledna 2015 v 13:01 | Ennie
Tentokrát jsem vybrala vzpomínkové fotky. A rovnou můžeme porovnat Štědrý den v roce 2013 a 2014. Moc se neliší. Sníh nebyl ani jeden rok. Jeden rok jsem fotila kompaktem, další rok zrcadlovkou. Nakonec fotky z roku 2014 přidám v další článku. Jejich hodně.

Focení prskavek je moje. Z roku 2013 se mi nejvíce líbil tenhle snímek.


Šmoula

24. ledna 2015 v 14:32 | Ennie
Boy With Box :D... Aneb šmoula s dárkem.

Byl hnusný den a fotit venku bylo nemožné. A pak jsem stejně chtěla ztvárnit Kluka s krabicí, takže...to bylo, tak když jsem pár dní dodržovala psaní toho, co mi udělalo radost a chtěla jsem k tomu mít i fotky :D. První fotka se mi líbí více, ale ten skoro černobílý taky není podle mého názoru špatný...

Ohňostroj

13. ledna 2015 v 17:17 | Ennie
Co bych to byla za blogera, kdybych nepřidala ohňostroj :D. Je to můj první ohňostroj focený zrcadlovkou a musím říct, že potřebuji lepší objektiv a nebo jít blíže k ohňostroji. Což by taky nebylo moc ideální, ale o pár kroků bych si pomohla...fotky jsou "ořezné"...ale i tak jsem s některými spokojená. Nejvíce se mi líbí ta první (která byla poslední :D) - připomíná mi anděla :-)).

Voda 2014

2. ledna 2015 v 16:02 | Ennie
Někteří z Vás možná ví, že jsem letos byla na vodě. Sice už je to nějaký ten pátek zpátky, ale fotky Vám přináším až teď :D. Jsem toho názoru, že fotky by se moc upravovat neměly...nebo jsem možná jen tak moc líná :). Ale tentokrát jsem se vážně v tom upravování vyřádila. Občas za to mohlo šumění, které se bohužel začíná už dost objevovat, hlavně když je špatné světlo :/. No jo můj, kompakt už je trošku starší...a nechtěla jsem svoji novou zrcadlovku utopit :D.

Květinka, která se nacházela na zámku Český Krumlov. Akorát ve skutečnosti je světle růžová. Ale měla jsem chuť ji upravit a rozhodně takhle vypadá lépe (teda podle mého úsudku). Fotku naleznete i na mém deviantartu a i na zoneramu :D. Který jsem založila před chvílí a je tam zatím jen tato fotka :D. A taktéž jsem tuhle květinku použila na tapetu na mobil, kterou naleznete zde. Vlastně tam jsou jen tapety z fotek, které jsem nafotila na vodě, takže se to sem dost hodí :).

24.4.2010 - hooodně moc fotek :D

18. listopadu 2010 v 17:08 | Ennie
vmujblogv - můj druhý blog, zatím sem dám pár starých fotek + nějakou grafiku s tímto podpisem :P...

Mix fotek

18. listopadu 2010 v 14:25 | Ennie
vmujblogv - můj druhý blog, zatím sem dám pár starých fotek + nějakou grafiku s tímto podpisem :P...

Drakiáda

17. listopadu 2010 v 16:55 | Ennie
vmujblogv - můj druhý blog, zatím sem dám pár starých fotek + nějakou grafiku s tímto podpisem :P...
 
 

Reklama