Leden 2015

Ashley Tisdale

30. ledna 2015 v 18:03 | Ennie |  Celebrity
Před pár dny jsem objevila svůj starý free layout (, který si nikdo nevzal) a rozhodla jsem se ho trochu upravit a vzniklo něco, o čem jsem přemýšlela, že si to dám na svůj blog. Jenže je mi blbé mít na layoutu někoho, koho přímo nezbožňuji. Od Ashley mám ráda jedno (má vůbec ještě nějaké jiné?) CD, ale poslouchala jsem ho před x lety. A pár filmů, které jsem s ní viděla, se mi také líbilo. Nakonec jsem se tedy rozhodla, že ho dám jako free. Třeba si ho někdo vezme a když ne, tak se třeba objeví někdy na mém blogu :D.Štědrý den 2013 (a zima 2013)

30. ledna 2015 v 13:01 | Ennie |  Fotogalerie
Tentokrát jsem vybrala vzpomínkové fotky. A rovnou můžeme porovnat Štědrý den v roce 2013 a 2014. Moc se neliší. Sníh nebyl ani jeden rok. Jeden rok jsem fotila kompaktem, další rok zrcadlovkou. Nakonec fotky z roku 2014 přidám v další článku. Jejich hodně.

Focení prskavek je moje. Z roku 2013 se mi nejvíce líbil tenhle snímek.Šmoula

24. ledna 2015 v 14:32 | Ennie |  Fotogalerie
Boy With Box :D... Aneb šmoula s dárkem.

Byl hnusný den a fotit venku bylo nemožné. A pak jsem stejně chtěla ztvárnit Kluka s krabicí, takže...to bylo, tak když jsem pár dní dodržovala psaní toho, co mi udělalo radost a chtěla jsem k tomu mít i fotky :D. První fotka se mi líbí více, ale ten skoro černobílý taky není podle mého názoru špatný...


Layout 05

21. ledna 2015 v 17:50 | Ennie |  Layouty blogu
Huhů!
Bylo na čase udělat nový layout! Ehm, snad ani nemusím zmiňovat, že původní verze vypadala jinak :D. Tu verzi jsem dělala už nějaký ten pátek zpátky a když jsem si dnes řekla, že ho dodělám, tak se mi nezdála barva, tak jsem ji trochu poupravila a pak jsem tam udělala další změny, ale nějaké prvky to má stejné! Akorát se mi zdálo, že to "záhlaví" a "rubriky" budou menší...bohužel jsou až příliš velký, ale zmenšovat se mi to nechce...


Ohňostroj

13. ledna 2015 v 17:17 | Ennie |  Fotogalerie
Co bych to byla za blogera, kdybych nepřidala ohňostroj :D. Je to můj první ohňostroj focený zrcadlovkou a musím říct, že potřebuji lepší objektiv a nebo jít blíže k ohňostroji. Což by taky nebylo moc ideální, ale o pár kroků bych si pomohla...fotky jsou "ořezné"...ale i tak jsem s některými spokojená. Nejvíce se mi líbí ta první (která byla poslední :D) - připomíná mi anděla :-)).


Voda 2014

2. ledna 2015 v 16:02 | Ennie |  Fotogalerie
Někteří z Vás možná ví, že jsem letos byla na vodě. Sice už je to nějaký ten pátek zpátky, ale fotky Vám přináším až teď :D. Jsem toho názoru, že fotky by se moc upravovat neměly...nebo jsem možná jen tak moc líná :). Ale tentokrát jsem se vážně v tom upravování vyřádila. Občas za to mohlo šumění, které se bohužel začíná už dost objevovat, hlavně když je špatné světlo :/. No jo můj, kompakt už je trošku starší...a nechtěla jsem svoji novou zrcadlovku utopit :D.

Květinka, která se nacházela na zámku Český Krumlov. Akorát ve skutečnosti je světle růžová. Ale měla jsem chuť ji upravit a rozhodně takhle vypadá lépe (teda podle mého úsudku). Fotku naleznete i na mém deviantartu a i na zoneramu :D. Který jsem založila před chvílí a je tam zatím jen tato fotka :D. A taktéž jsem tuhle květinku použila na tapetu na mobil, kterou naleznete zde. Vlastně tam jsou jen tapety z fotek, které jsem nafotila na vodě, takže se to sem dost hodí :).


Střekov, Ústí nad Labem

2. ledna 2015 v 15:53 | Ennie |  Města, památky
Okrajovou část Ústí nad Labem jsem navštívila před několika (hodně) dny, kdy jsme se jeli podívat na hrad Střekov (fotky zde). Dnes Vám přináším "zbytkové" fotky...aneb fotky z okolí hradu.