Červen 2014

Vltavské tapety

29. června 2014 v 20:03 | Ennie |  Tapety
Tak tentokrát tu mám zase pár tapet na mobil v rozlišení 240x320. Poprvé s přírodními motivy :D. A je to z fotek, co jsem nafotila "na vodě" (na sjíždění Vltavy, akorát zrovna když jsme opustili Vltavu ;D).


První dvě jsou květiny na zámku v Českých Budějovicích. Nevím, jak se Vám, kde zobrazují (jiné nastavení jasu, barev a nejen nastavení, prostě záleží i na přístroji :D). Když jsem tu první květinu viděla v mobilu, tak jsem se trošku zhrozila :D. Tady ji mám takovou bledou (krásně bledou) a v mobilu je hoooodně sytá :D. Tak jsem udělala tu druhou, abych se na mobilu trošku přiblížila tomu, co jsem chtěla a už je to podobnější tomu, co vidím na prvním kousku :D. Jak to vidíte vy? Sytě červené? Nebo takové bledší...Najednou se mi více začaly líbit, tak jak je vidím v mobilu :D.

Zbytek se mi nějak na notebooku nezdál, ale říkala jsem si, že by to v mobilu mohlo vypadat dobře, tak jsem to nechala...dnes jsem to konečně vyzkoušela a líbí se mi to! Hlavně ta cesta. Zbytek je focen u kempu Vltavan.
PS: Titulku si nevšímejte, ten co jsem chtěla použít už bohužel nešel... :/

The Summer Set

6. června 2014 v 23:11 | Ennie |  Obrázky


Pokud někoho zajímá, kdo jsou tyto lidé, tak tady máte o nich článek. A dokonce tam někde je i rubrika :D. Ale v ní jsou jen dvě videa.

Nitranský květ a pavučinka (4x wallpaper)

5. června 2014 v 14:10 | Ennie |  Wallpapery
Dost často, když udělám layout, tak pak udělám k němu /z něho wallpaper. Tentokrát to bylo jinak, mému novému layoutu na vmujblogv.blog.cz předcházely 4 tapety na plochu, které přidávám až teď.

Zase platí, že po kliknutí na obrázek se vám zvětší náhled a pak si je můžete klepnutím na zelené tlačítko "download" stáhnout :D. Zase je rozlišení 1366x768.


Příroda

3. června 2014 v 23:15 | Ennie |  Wallpapery
Další tapeta...vůbec mě nenapadal žádný název, takže obyčejně "příroda"...je to focené kompaktem a je to Vltava s pár stromy :D. Po kliknutí na náhled se dostanete jako obvykle na originální velikost a tlačítkem download můžete stáhnout ;). Dnes je to dokonce i v rozlišení 1920x1080 a jako vždy v 1366x768. Tak třeba někoho zaujme...